شیوه ارسال محصولات:

خدمات ارسال محصولات در زینو فلاور، به چه صورت خواهد بود؟

۱) خدماتِ ارسال محصولات ، در حال حاضر فقط برای ” شهر مشهد” امکان‌پذیر خواهد بود.
۲) حداقل مبلغ جهت ثبت سفارش ،  ۱۰۰ هزار تومان و هزینه ارسال به مناطق ۷ گانه شهر مشهد، ۲۰ هزارتومان خواهد بود.
سفارشات خارج از این مناطق ، شامل هزینه جداگانه میباشد که متناسب با آدرس، متغیر خواهد بود
۳) ارسال سفارشات دسته گل ، باکس گل و هدایا همه روزه از 8 صبح تاساعت ۲۳ امکان پذیر خواهد بود.
۴) ارسال سفارشات غیر از دسته گل ، باکس گل و هدایا ۲ روز در هفته روزهای یکشنبه و چهارشنبه  از ساعت ۱۴ تا ۲۳ انجام خواهد شد ، لذا خواهشمندیم درساعات تعیین شده زمان تحویل را انتخاب نمائید.
۵) چنانچه تمایل دارید کالای خود را در روز و ساعت خاصی تحویل بگیرید حتما تاریخ و ساعت مورد نظر خودرا در بخش “توضیحات” سفارش درج کنید
در این صورت امکان افزایش هزینه ارسال وجود دارد
۶) پس از ثبت سفارش در سایت فاکتور شما توسط پرسنل زینو فلاور بررسی شده و مراحل انجام کار و زمان تحویل از طریق پیامک به اطلاع شما خواهد رسید تایید پیامک مربوط به زمان و مکان تحویل سفارش ما را در تحویل صحیح کمک خواهد کرد و از ناهماهنگی ها جلوگیری کرده درصورت تایید نشدن پیامک ارسالی ملاک زمان و مکان ثبت شده در زمان سفارش بوده است
۷) سفیران زینو فلاور نهایت دقت در سالم رساندن سفارشات شما را خواهند داشت و هرگونه خسارت تا قبل از تحویل شامل ارجاع و تحویل مجدد خواهد شد و تعهدی در قبال خسارت بعد از تحویل را نخواهند داشت.
 توجه:
چنانچه تمایل دارید کالای خود را در روز و ساعت خاصی تحویل بگیرید، حتما تاریخ و ساعت مورد نظر خود را در بخش “توضیحات” سفارش درج بفرمایید. در این صورت پرداخت نیز تنها به صورت آنلاین پذیرفته خواهد شد.

بالا