قوانین و مقررات زینو فلاور

سلام.

به سایت زینو فلاور خوش آمدید.

امیدواریم بتوانیم تجربه لذت‌بخشی را برای شما رقم بزنیم.

این توافق‌نامه به منظور بیان کامل کلیه حقوق شما هنگام استفاده از سایت زینو فلاور (چه در نسخه کامپیوتر و چه در نسخه موبایل) تنظیم شده است.

هر گونه استفاده از خدمات سایت ما؛ نظیر: استفاده از پروفایل شخصی، ثبت سفارش، استفاده از طرح‌های تشویقی و … به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین زینو فلاور از سوی شما کاربر عزیز خواهد بود.

بنابراین لطفا قبل از هر اقدامی، مطالب این بخش را مطالعه بفرمایید.

با تشکر – مدیریت مجموعه زینو فلاور

 چگونه در سایت حساب کاربری ایجاد کنیم؟

استفاده از خدمات زینو فلاور، نیازمند آن خواهد بود که شما یک حساب کاربری در سایت ما داشته باشید.

بدین منظور، یک نام کاربری مناسب برای خود انتخاب کرده و اطلاعات مربوط به ایجاد حساب کاربری خود را (که شامل نام و نام‌خانوادگی، آدرس دقیق محل سکونت، شماره تماس و ایمیل می‌باشد) به طور صحیح در سایت وارد نمایید.

 توجــــه:

اطلاعات لازم جهت ثبت سفارش، باید با دقت هرچه تمام‌تر وارد سایت شوند تا از بروز مشکلات احتمالی در زمان ارسال و تحویل کالا جلوگیری به عمل آید. لازم به ذکر است تیم زینو فلاور، مطابق با سیاست‌های حریم خصوصی با اطلاعات شما رفتار خواهد کرد.

شما نیز مسئول هرگونه فعالیتی در حساب کاربری خود خواهید بود؛ بنابراین لازم است در محافظت از حساب کاربریتان، نهایت حساسیت و دقت را داشته باشید تا از سوء‌ استفاده‌های احتمالی افراد از اطلاعاتتان جلوگیری نمایید.

 میزان تشابه کالای ارسالی با عکس‌های موجود در سایت تا چه اندازه خواهد بود؟

 • لازم به ذکر است که گلدان‌ها و کلیه لوازم نگهداری و منسوجات، کاملا مشابه عکس‌های داخل سایت خواهند بود.
 • گیاه ارسالی نیز دقیقا از خانواده محصول مورد نظر (با بیش از ۸۰ درصد تشابه با تصاویر موجود در سایت) خواهد بود.
 • با توجه به طبیعی بودن گیاهان، بسته به فصل، ممکن است در تعداد و حجم برگ‌ها بین ۱۰ الی ۲۰ درصد تفاوت وجود داشته باشد (این میزان تفاوت گاهی مثبت و گاهی منفی خواهد بود).

زمان ارسال سفارشات زینو فلاور به چه صورت خواهد بود؟

 • کلیه‌ی سفارشات طی ۱ الی ۲ روز کاری پس از ثبت سفارش و در تاریخ و ساعت مقرر از جانب زینو فلاور به دست شما خواهند رسید (مگر در مواردی که به درخواست مشتری ارسال سفارش به تعویق افتد).
 • ارسال‌ها همه روزه از ساعت ۱۱ صبح الی ۱۶ بعدازظهر خواهد بود.
 • چنانچه تمایل دارید کالای خود را در روز و ساعت خاصی تحویل بگیرید، حتما تاریخ و ساعت مورد نظر خود را در بخش توضیحات سفارش درج بفرمایید، تا هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

         توجـــه:

          در این صورت هزینه ارسال بر عهده شما خواهد بود و پرداخت هزینه سفارش نیز تنها به صورت آنلاین امکان‌پذیر خواهد بود (توجه داشته باشید در صورت انتخاب گزینه پرداخت در محل، سفارشات توسط سفیر زینو فلاور ارسال خواهند شد و پس از تحویل کالا، صورت‌حساب خود را نقداً به سفیر زینو فلاور پرداخت خواهید کرد).

 اطلاع‌رسانیِ تاریخ و ساعت دقیق ارسال محصول به چه صورت انجام خواهد شد؟

 • پس از ثبت سفارش در سایت، فاکتور شما توسط پرسنل زینو فلاور بررسی شده و به محض آماده شدن، زمان تحویل آن از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی خواهد شد.
 • عدم ارسال پاسخ از جانب شما، به منزله‌ی تایید تاریخ و ساعتِ تعیین شده در پیامک خواهد بود و تیم زینو فلاور هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال عدم حضور شما در منزل (در روز و ساعت مقرر از جانب زینو فلاور) نخواهد داشت و محصول دقیقاً در همان روز و ساعت مقرر در پیامک، برای شما ارسال خواهد شد. لذا جهت جلوگیری از ایجاد هرگونه مشکل در تحویل سفارشات خود، نسبت به پاسخ دادن به پیامک تاییدیه تیم زینو فلاور هوشیار باشید.
 • بدیهی است در صورتی که مشتری محترم، در محل حضور نداشته باشند، سفارش  ایشان برگشت خورده و هزینه‌ی ارسالِ مجدد سفارش نیز به عهده مشتری خواهد بود.
 •  هنگام تحویل کالا، رسید دریافتِ محصول، به مشتری عزیز ارائه شده و به منظور تایید دریافتِ سالمِ محصول، به امضای ایشان خواهد رسید.

 شرایط ارسال کالا به چه صورت خواهد بود؟

 • خدماتِ ارسال محصولات زینو فلاور، در حال حاضر، فقط برای مناطق ۲۲گانه “شهر تهران” امکان‌پذیر خواهد بود.
 • حداقل مبلغ جهت ثبت سفارش، ۱۰۰ هزار تومان می‌باشد.
 • هزینه ارسال به مناطق ۲۲گانه شهر تهران  ۲۰ هزار تومان خواهد بود.

 توجـــه:

سفارشات خارج از این مناطق، شامل هزینه جداگانه بوده که متناسب با آدرس گیرنده، تعیین خواهد شد.

 شرایط استرداد کالا توسط مشتری به چه صورت خواهد بود؟

مواردی که شامل قوانین استرداد کالا در فروشگاه آنلاین زینو فلاور می‌باشند عبارت اند از:

 1. در صورتی که کالا پیش از تحویل به مشتری، شکسته شده و یا به هر نحو دیگری صدمه دیده باشد.
 2. در صورتی که سفارش اشتباهاً به دست مشتری رسیده باشد؛ به عنوان مثال: مشتری کالای “الف” را سفارش داده ولی کالای “ب” را دریافت کرده است.
 3. در صورتی که تعداد کالاهای ارسال شده توسط زینو فلاور، با آنچه در فاکتور نهایی قید شده است، متفاوت باشد.

شرایط مرجوع شدن کالا توسط زینو فلاور چیست؟

به دلایل زیر ممکن است کالای شما مرجوع شود:

 1. عدم حضور مشتری هنگام تحویل سفارش.
 2. درج آدرس اشتباه از جانب مشتری هنگام ثبت سفارش.
 3. عدم تایید هویت تحویل گیرنده هنگام تحویل سفارش (در این صورت هزینه ارسال مجدد کالا تماماً به عهده مشتری عزیز خواهد بود).

پس لطفا در ثبت مشخصات خود دقت لازم را داشته و در زمان اعلام شده توسط زینو فلاور در آدرس ثبت شده در سایت، حضور داشته باشید.

نحوه‌ی سفارش و ارسال محصولات از فروشگاه‌های سایت زینو فلاور به چه صورت خواهد بود؟

اگر قصد خرید محصولات فروشگاه‌هایی که در سایت ما موجود هستند رو دارید، حتما به توضیحات مندرج شده در پایین محصول انتخابی‌ توجه فرمایید؛ زیرا محصولات فروشگاه‌ها، مطابق قوانینِ خودِ فروشگاهِ مربوطه به فروش رسیده و ارسال خواهند شد و شامل هیچ‌یک از موارد گفته شده در این بخش نخواهند بود.

 نحوه ی انصراف دادن از خرید محصولات به چه صورت خواهد بود؟

در صورتی که مشتری از سفارش خود منصرف شده باشد، می‌تواند انصراف خود را حداکثر ۳ ساعت پس از ثبت سفارش از طریق “ارسال پیامک” به شماره ۰۹۳۳۲۳۰۵۷۲۶ به مجموعه زینو فلاور اعلام نماید.

در این صورت هزینه پرداختیِ وی، تا ۲۴ ساعت پس از ثبت سفارش، به حساب ایشان واریز خواهد شد.

تــــــوجه

۱. ارسال تمام سفارشات، فقط و فقط توسط سفیر زینو فلاور صورت گرفته و تحت هیچ شرایطی، امکان تحویل حضوری سفارش (در محل فعالیت فروشگاه اینترنتی زینو  فلاور) وجود نخواهد داشت.

۲. سفیر زینو فلاور هیچ‌گونه تعهدی در قبال تحویل سفارش تا درب واحد شما نخواهد داشت و کلیه سفارشات درب اصلی ساختمان(منتهی به خیابان) تحویل شما خواهند شد.

۳. در صورتی که محل تحویل سفارش در شهرک‌ها، مجتمع‌های مسکونی، اماکن تجاری، فرهنگی یا دولتی باشد بایستی هماهنگی‌های لازم جهت ورود خودروی سفیر زینو فلاور توسط مشتری انجام شده باشد (در صورتی که نگهبان از ورود خودروی سفیر زینو فلاور ممانعت به عمل آورد، سفارش شما تحویل نگهبانی خواهد شد).

بالا